E-REJESTRACJA    e-rejestracja


Aby się zarejestrować kliknij w powyższy obrazek

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość rezerwacji terminu wizyty na zabiegi rehabilitacyjne drogą elektroniczną.

Celem naszej elektronicznej rejestracji jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą placówkę oraz oszczędzenie Państwa cennego czasu.

Podczas rejestracji prosimy Państwa o dokładne sprawdzenie i podanie prawidłowych danych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresów e-mail, numerów telefonu, ponieważ drogą elektroniczną będziecie Państwo otrzymywać informację o rezerwacji zaproponowanego terminu wizyty, a założone przez Was konto i podane dane będą są niezbędne do prawidłowego udzielenia świadczeń medycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

W jaki sposób zarejestrować się na wizytę za pomocą e-Rejestracji

Zakładanie konta

1. Konieczne jest utworzenie indywidualnego konta użytkownika. Założenie konta umożliwi wielokrotne rejestrowanie pacjenta bez potrzeby ponownego podawania danych.

2. Aby założyć konto należy wybrać Zarejestruj się z menu po lewej stronie ekranu. Zakładając konto należy podać login (min 8 znaków), hasło (min 8 znaków) oraz uzupełnić wszystkie pola prawdziwymi danymi.

3. Na podany w rejestracji e-mail zostanie wysłane potwierdzenie utworzenia konta wraz z tymczasowym hasłem, które należy zmienić podczas pierwszego logowania.

4. Podczas pierwszego logowania należy zmienić hasło.

5. Po zalogowaniu przechodzimy do formularza umawiania się na wizytę w poradni wybierając Rejestracja z menu po lewej stronie ekranu. Ponadto możemy obejrzeć historię naszych zapisów do poradni, zobaczyć oraz edytować swoje dane, a także zmienić hasło.

Zapis na wizytę w poradni

1. Po zalogowaniu wybieramy Rejestracja z menu po lewej stronie ekranu. Wybieramy odpowiednią poradnię i wybieramy dogodny dla nas termin wizyty.

2. Po wybraniu terminu wizyty otrzymujemy informację SMS z potwierdzeniem wybranego terminu oraz informacją o konieczności dostarczenia skierowania w ciągu 14* dni roboczych od dnia dokonania wpisu na listę oczekujących. Niedostarczenie oryginału skierowania w powyższym terminie skutkuje skreśleniem z listy oczekujących.

3. W przypadku braku możliwości odbycia wizyty należy ją odwołać elektronicznie, telefonicznie lub osobiście w celu odblokowania terminu dla innych pacjentów.

 

* podstawa prawna: art. 20 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz. U. z 2008 r. Nr 164, poz. 1027, z późn. zm.)

Realizacja: ITCOMPUTERPARTNER