PORADNIA ZDROWIA I SZCZEPIEŃ

Wydłużenie naszego życia zawdzięczamy głównie higienie, zdrowemu odżywianiu i szczepieniom. Jeśli ktoś świadomie chce rezygnować ze szczepień, to w tym powrocie do natury powinien być całkiem konsekwentny i nie oczekiwać od medycyny pomocy (kosztownej i wysoko specjalistycznej), jeżeli potem dziecko zachoruje na jedną z chorób zakaźnych. Nie powinien także oczekiwać od społeczeństwa wsparcia, jeśli w konsekwencji takiej choroby dojdzie do trwałego kalectwa - powinien heroicznie znieść cierpienia do końca.
Czy przeciwników szczepień rzeczywiście na to stać?

 

W naszej Poradni wykonujemy wszystkie szczepienia obowiązkowe zgodnie z aktualnym kalendarzem szczepień obowiązującym w Polsce.

 

W naszej Poradni uzyskają Państwo pełną informację o wszystkich możliwych rodzajach szczepionek, także tych, których państwo polskie nie zapewnia bezpłatnie.

 

U nas Państwa ukochany maluszek może zostać zaszczepiony tak jak szczepiono dzieci przed czterdziestu laty, ale może także zostać zaszczepiony szczepionkami oczyszczonymi, skojarzonymi a przede wszystkim bezpieczniejszymi, tak jak w XXI wieku szczepią dzieci w pozostałych krajach Unii Europejskiej i w USA.
 

Każdemu dziecku mogą Rodzice zapewnić minimum socjalne, czyli szczepienia obowiązkowe, ale mogą również zapewnić większy parasol ochronny szczepiąc go przeciwko innym chorobom szczepionkami zalecanymi przez Światową Organizację Zdrowia i stosowanymi od lat w innych krajach Unii Europejskiej i USA.

 

WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE

        

 

Szczepienia i profilaktyka przed podróżą


Wyjeżdżając w tropikalne zakątki świata jesteśmy dużo bardziej narażeni na choroby zakaźne niż podczas podróży w naszej strefie klimatycznej. Warunki sanitarne i opieka medyczna na niskim poziomie sprzyjają łatwemu rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych chorób. Dlatego istotne jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży, jak również pozwoli zminimalizować ryzyko komplikacji zdrowotnych.

 

 

ZAPRASZAMY

W związku z rozwojem NZOZ Jar-Medic
poszukuje osoby na stanowisko pielęgniarka


Zakres zadań i obowiązków:

 •     Udzielanie świadczeń pielęgnacyjnych, opiekuńczych, leczniczych, diagnostycznych i edukacyjnych wobec pacjentów.
 •     Realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie z zaleceniami lekarza.

Oczekiwania wobec kandydata:

 •     Wykształcenie z zakresu pielęgniarstwa
 •     Aktualne prawo wykonywania zawodu
 •     Doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy
 •     Umiejętność pracy w zespole
 •     Wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:

 •     Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (do uzgodnienia)
 •     Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji
 •     Zdobycie doświadczenia dzięki realizacji różnorodnych zadań
 •     Bardzo dobre warunki płacowe
 •     Przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy składać w biurze 56 (II piętro).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Realizacja: ITCOMPUTERPARTNER