P.O.Z.

Podstawowa Opieka Zdrowotna – Lekarze Rodzinni

 

Jako lekarze rodzinni sprawujemy opiekę nad około 24 tysiącami pacjentów bez ograniczeń terytorialnych. Udzielamy porad od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1800 według ustalonego harmonogramu.

 

W tym czasie przyjmujemy pacjentów w gabinetach oraz w przypadkach uzasadnionych ze względów medycznych w domu pacjenta.

 

Rejestracja jest prowadzona na określony dzień i godzinę dzięki czemu pacjenci nie są skazani na długie oczekiwanie w poczekalniach. Możliwe jest zarejestrowanie z kilkudniowym wyprzedzeniem na indywidualnie uzgodniony termin a w przypadkach nagłych oraz zagrażających zdrowiu lub życiu w dniu zgłoszenia.

 

Stanowimy zespół 13 lekarzy, w tym 9 ze specjalizacją z medycyny rodzinnej i w razie nieobecności któregoś z nas każdy pacjent może liczyć na pomoc innego członka zespołu.

 

Poza godzinami pracy stale podnosimy kwalifikacje własne oraz naszego personelu. Uczestniczymy w konferencjach, szkoleniach i kursach kwalifikacyjnych oraz organizujemy szkolenia wewnętrznedla pracowników, aby w jeszcze lepszy sposób dbać o zdrowie naszych Pacjentów.

Realizacja: ITCOMPUTERPARTNER