O NAS

 

 

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego JAR-MEDIC jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej działa od 1 stycznia 1999 roku. W owym czasie byliśmy pierwszą tego typu placówką na terenie Jarocina. Do dzisiejszego dnia jesteśmy największą przychodnią w mieście. Chcielibyśmy również być najlepszą i dlatego wciąż pracujemy nad polepszeniem zarówno wyglądu firmy jak i zakresu usług oferowanych Naszym Pacjentom. Do ich dyspozycji posiadamy zespół złożony z 75 osób, w którym pracuje m.in.

  • 13 lekarzy rodzinnych,
  • 14 lekarzy specjalistów innych dziedzin,
  • 22 pielęgniarki,
  • 1 neurologopeda,
  • 5 magistrów rehabilitacji i 3 fizjoterapeutki,
  • 7 asystentek praktyki,
  • 3 położne.

Nasza Przychodnia położona jest w sercu miasta przy ul. Hallera 9, bezpośrednio przy przystanku komunikacji miejskiej, naprzeciw apteki, 100m od szpitala i pogotowia ratunkowego, co z pewnością jest dodatkowym atutem placówki. Badania i porady specjalistyczne wykonywane są na miesjcu, przez co pacjenci nie są zmuszeni do podróżowania w różne rejony miasta.


Od czerwca 2006 roku nasza przychodnia nieprzerwanie posiada certyfikat jakości zgodny z normą ISO 9001 (obecnie ISO 9001:2001). Natomiast od września 2017 roku posiadamy równiez certyfikat bezpieczeństwa informacji zgodny z normą ISO/IEC 27001:2013. Zakończyliśmy w ten sposób kolejny etap rozwoju naszej przychodni, podnosząc jakość usług i bezpieczeństwa danych naszych pacjentów. Cały czas dokładamy wszelkich, aby nasza placówka wyposażona była w nowoczesny sprzęt medyczny. Posiadana przez nas aparatura medyczna posiada polskie i europejskie certyfikaty oraz spełnia wymagane normy sanitarne, czego dowodem są między innymi uzyskane Certyfikaty.

 

Od 2011 roku nasze Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji funkcjonowało na ul. Sportowej. 1 czerwca 2018 roku nazwę Centrum FIzjoterapii i Rehablitacji przemianowano na Rehabilitacja i Wellness. Nowy obiekt znajduje się przy  ul. Wojska Polskiego 60 A.


Mamy nadzieję, że nasze wysiłki będą coraz bardziej widoczne, a nasi Pacjenci będą z nas po prostu zadowoleni.

 

Z A P R A S Z A M Y         S E R D E C Z N I E

 

Realizacja: ITCOMPUTERPARTNER