Przychodnia JARMEDIC BIS powstała jako wyraz zapotrzebowania na pilne, niewymagające kolejek oczekujących na usługi medyczne.

 

Przychodnia powstała na bazie personelu oraz lokalu i sprzętu Przychodni Zespołu Lekarza Rodzinnego JAR – MEDIC, która świadczy szeroki zakres usług medycznych w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia od wielu lat. Zwiększenie ilości usług i likwidacja kolejek oczekujących było niemożliwe nie z powodu braku możliwości,a jedynie z powodu ograniczeń kontraktu z NFZ.

 

Przychodnia JARMEDIC BIS nie posiada żadnej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia i w związku z tym nie ma żadnych ograniczeń w świadczeniu usług.

 

Zespół, w którym pracują m.in. lekarze rodzinni, lekarze specjaliści innych dziedzin, pielęgniarki, rehabilitanci i fizjoterapeuci oraz asystentki praktyki chętnie udzielą pomocy praktycznie bez konieczności oczekiwania, maksymalnie w ciągu 7 dni, a w większości przypadków w ciągu 24 godzin.

 

 

 

 

Z A P R A S Z A M Y         S E R D E C Z N I E

 

NIE MUSISZ LICZYĆ NA NFZ – LICZ NA SIEBIE 


PRZED PODRÓŻĄ...

 

Wyjeżdżając w tropikalne zakątki świata jesteśmy dużo bardziej narażeni na choroby zakaźne niż podczas podróży w naszej strefie klimatycznej. Dlatego istotne jest odpowiednie przygotowanie do wyjazdu, które zapewni bezpieczeństwo i komfort podróży. Wystarczy w odpowiednim czasie wykonać profilaktyczne szczepienia przeciwko chorobom występującym w tropikalnych strefach klimatycznych.

 

 

Prowadzimy także poradnictwo w zakresie zaleceń ochrony przeciw malarycznej, zabezpieczenia przed chorobą wysokościową

oraz informujemy o zagrożeniach w różnych regionach świata, a także pomagamy w przygotowaniu apteczki zawierającej leki niezbędne w podróży.

Realizacja: ITCOMPUTERPARTNER