Kariera

Kariera

Zatrudnimy Lekarkę / Lekarza

poniższych specjalności:

  • medycyna rodzinna
  • medycyna pracy
  • pediatria
  • choroby wewnętrzne
  • urologia
  • dermatologia

Opis stanowiska:

  • udzielanie świadczeń medycznych
  • prowadzenie obowiązkowej elektronicznej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • posiadanie wymienionej specjalizacji lub w trakcie odbywania specjalizacji
  • czynne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • nastawienie na wysoką jakość obsługi Pacjenta
  • znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną o współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza
  • przyjazne środowisko pracy
  • pracę w zaangażowanym zespole pracowników

Aplikacje na powyższe stanowiska prosimy
przesyłać mailowo: biuro@jarmedic.pl (w temacie nazwa stanowiska)
Lub dostarczać osobiście (Przychodnia JAR-MEDIC ul. Hallera 9, Jarocin – biuro 56)

Pielęgniarka / Pielęgniarz

Zakres obowiązków :

  • udzielanie świadczeń medycznych w kompetencji pielęgniarki/pielęgniarza
  • przygotowywanie gabinetów zabiegowych do świadczenia usług medycznych
  • wykonywanie zleceń lekarskich
  • sterylizacja i przygotowywanie sprzętu medycznego
  • uzupełnianie brakującego sprzętu

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo
  • prawo wykonywania zawodu pielęgniarki
  • min. Roczne doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność pracy w zespole
  • optymizm

Oferujemy:

  • umowa o pracę/ umowę zlecenia/umowę cywilnoprawną
  • praca stacjonarna i/lub w domu pacjenta
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość dalszego rozwoju
  • różne formy zatrudnienia
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze